Emil Hegle Svendsen

Upokojil se je še tretji norveški biatlonski zvezdnik
Ekipa
ponedeljek, 9. april 2018 ob 13:37
Štirikratni olimpijski prvak v biatlonu Emil Hegle Svendsen je danes sporočil, da se poslavlja od profesionalnega športa. Norvežan je povedal, da...

Tudi Svendsen zapušča biatlonsko karavano
RTV Slovenija
ponedeljek, 9. april 2018 ob 12:12
Nadaljuje se osip v norveških biatlonsko-tekaških vrstah. Po Marit Björgen in Oleju Einarju Björnadalnu je športno pot zaključil tudi štirikratni olimpijski prvak Emil Hegle Svendsen.

Švedi strli Norvežane; slovenska štafeta (brez Faka) deseta
petek, 23. februar 2018 ob 10:29
Švedski biatlonci so v štafeti 4 x 7,5 kilometrov osvojili olimpijsko zlato. Srebro so osvojili Norvežani, bron Nemci. Slovenci so osvojili deseto mesto.

Francija na krilih Fourcada do novega zlata
zurnal24.si
torek, 20. februar 2018 ob 14:13
V slovenskem taboru so imeli višja pričakovanja.

Fourcadu tretje zlato v Pjongčangu
Delo
torek, 20. februar 2018 ob 14:07
Pjongčang - Francoska mešana štafeta je osvojila zlato kolajno na tekmi mešanih štafet. Marie Dorin Habert, Anais Bescond, Simon Desthieux in Martin Fourcade so s prednostjo 21 sekund...

Francoska štafeta pometla s tekmeci; Slovenija 14.
torek, 20. februar 2018 ob 12:13
Francoski biatlonci so v Pjongčangu dobili olimpijsko tekmo mešanih štafet. Slovenija je osvojila 14. mesto.

Že pogled na klanec Faka zabolel, kaj šele delo do vrha
nedelja, 18. februar 2018 ob 14:54
"V vsakem krogu sem poskušal v bistvu iti čez to mejo svojih zmožnosti, kar sem tudi plačal v zadnjem krogu, ko nisem imel več moči," je po tekmi s skupinskim štartom dejal Jakov Fak.